W ofercie firmy BioEkol znajduje się szeroki wybór pieców kominkowych korzystających z najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu nie tylko są one bezpieczne i świetnie się prezentują, ale jednocześnie efektywnie wykorzystują wytwarzaną przez siebie energię.

Jeżeli chcesz nadać klimat swoim czterem kątom koniecznie zainwestuj w jeden z pieców znajdujący się w ofercie BioEkol. Firma tworzy na zamówienie piece stalowe, żeliwne, ceramiczne oraz kaflowe. Możesz wybierać spośród setek gotowych wzorów lub też zamówić piec na własne zamówienie – dzięki temu będziesz miał pewność, że idealnie wpasuje się do wystroju mieszkania i będzie jego wspaniałym uzupełnieniem.

Ceny zaczynają się już od niespełna 1000 złotych, a klient może wybrać czy decyduje się na piec normalny, czy na przykład z płaszczem kaflowym. Płaszcz takowy pozwala skutecznie ogrzać wodę i następnie rozprowadzić ją po całym domu gwarantując ciepło i komfort mieszkania.

  1. Wkłady kominkowe

Posiadasz własny projekt kominka lub już gotowy kominek i nie potrzebujesz całego pieca, a jedynie wkładu? Nie wiesz gdzie szukać kaset kominkowych – te dobre jakościowo są zazwyczaj bardzo drogie a tańsze odpowiedniki wyglądają na mało trwałe?

W takim razie koniecznie musisz zapoznać się z ofertą firmy BioEkol. Specjalnie dla Ciebie poszerzyliśmy naszą ofertę o nasze autorskie i produkowane przez nas wkłady kominkowe o różnych wymiarach, kształtach oraz stylistyce. Najtańsze z nich zaczynają się od zaledwie 1200 złotych, najdroższe posiadają natomiast system centralnego doprowadzenia powietrza, bezrusztowe palenisko, płaską szybę i wiele innych elementów zwiększających wydajność oraz jednocześnie poprawiających estetykę.

Wszystkie nasze wkłady kominkowe wykonane są ze stali, żeliwa lub mieszanki tych dwóch metali co gwarantuje ich wytrzymałość, utrzymywanie ciepła oraz niezawodną pracę przez wiele kolejnych lat!

  • Obudowy kominkowe

W BioEkol doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów może mieć całkowicie inne wymagania, zapotrzebowania oraz osobiste gusta. To właśnie dlatego w naszej ofercie oprócz gotowych pieców kominkowych znajdują się sprzedawane niezależnie wkłady i budowy. Dzięki temu możesz skompletować zestaw, który idealnie wpasuje się w Twoje cztery ściany.

Co do obudów, które znajdujemy w ofercie BioEkol to podzielone są one na kilka typów gatunkowych – Adria, Sahara, Tamis, IRYS, RAMMER, Wenecja, Linard Dark i wiele, wiele innych. Podstawowe obudowy wykonywane są z betonu oraz płytek kaflowych. W wielu modelach zastosowany jest również lity kamień naturalny, tynk akrylowy i tak dalej. Umiejętne połączenie naturalnych kamieni i współczesnych technik wykończeniowych sprawia, że obudowa kominkowa może przebrać dowolną stylizację i dopasować się zarówno do nowoczesnego apartamentu, jak i urządzonego z klasą domu.

Ceny naszych obudów są niezwykle atrakcyjne – jeżeli chcesz się o tym przekonać odwiedź już teraz stronę internetową firmy BioEkol!