Fortuna zakłady bukmacherskie (https://bonumart.pl/fortuna-zaklady-bukmacherskie) jest firmą legalną. Działa w Polsce bardzo długo i ma wielu klientów. Założenie konta nie zajmuje dużo czasu. Pracownicy są profesjonalni i kompetentni. Szybko weryfikują konta – sprawdzają, czy osoba jest pełnoletnia itp. Strona została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy umiał zrobić zakład. Na efortuna.pl dodane są podpowiedzi, jak zacząć. Jeżeli ktoś nie chce korzystać online, to może iść do punktu stacjonarnego.

Co oferuje Fortuna zakłady bukmacherskie nowym graczom?

 Każdy na start otrzymuje bonusy, na przykład 20 zł w formie punktów FKP, które można wykorzystać na grę. Gracz dostanie także bonus od depozytu, zakład bez ryzyka itd. Fortuna ma bardzo atrakcyjną ofertę zakładów na mecze z całego świata, na przykład Mistrzostwa Azji, Mistrzostwa Świata Kobiet, Spotkania Towarzyskie, turnieje tenisa, eliminacje, Ligę Mistrzów, Bundesligę, Ekstraklasę, 1st Division – druga liga norweska, FNL itd. Tworzyć możesz kupony prematch – ako, solo, maxikombi, bezpieczny. Warto też obstawiać w trakcie meczu, czyli zakłady live. Dostępne są również wirtualne sporty. Warto zainteresować się promocjami, takimi jak HIT DNIA, SUPEROFERTA +.

Na co jeszcze może liczyć typer wybierając Fortunę?

 Z pewnością na pomoc techniczną. Jeżeli są problemy ze zrobieniem kuponu, zalogowaniem, to wystarczy do nich napisać korzystając z formularza podanego na stronie lub na Facebooku. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać. Fortuna ma funkcję EARLY CASH OUT, czyli wcześniejszego zamykania kuponu.