W sklepie internetowym „Cup & You” można znaleźć oryginalne oraz wyszukane pomysły na dzień chłopaka. Zależą one od upodobań, charakteru i przyzwyczajeń chłopców młodocianych i tych dojrzałych wiekiem z psychiką wiecznego chłopca.

Dla każdego coś miłego, czyli pomysły na dzień chłopaka

Pomysły na dzień chłopaka są proste dla tego, który nie wyobraża sobie dnia bez kubka wspaniałego i gorącego napoju w postaci herbaty lub kawy. Usatysfakcjonuje go na pewno zestaw „Kawowe życzenia dla chłopaka”, który zawiera 10 smaków świeżo zmielonej kawy Arabica. Skorzysta z prezentu nie tylko w dzień chłopaka, ale też choćby w poniedziałek uważany za najtrudniejszy dzień tygodnia do aktywności po weekendzie. Z kawą oferowaną przez „Cup & You” poniedziałek stanie się dniem energetycznym już za sprawą zapachu unoszącego się zaraz po otwarciu słoika z kawą z pina colada i mocą samego trunku po zaparzeniu. Kawa doda odwagi, siły i poweru do pracy.

Zestaw „Duże herbaciane życzenia dla chłopaka” oraz zestaw „Zakochane kawy serce” to dobre pomysły na dzień chłopaka dla kochających dobre książki. Chłopcy – książkoholicy, przy dobrym wciągającym bestsellerze lub innym czytadle nie odmówią sobie kubka pysznej, aromatycznej, gorącej herbaty lub kawy. W końcu prawdą jest, jak mawiał Rudyard Kipling „Brak herbaty na stole jest czymś, co narusza porządek wszechświata.”

Pomysły na dzień chłopaka przypadającego w weekend muszą zapewniać swobodę, zabawę, luz. W taki nastrój wprowadzi kawa Irish whisky, szczególnie lubiana przez męski świat.

Komu w drogę temu kubek herbaty…

„Walizka z herbatą w podróży” lub “Walizka z kawą w podróży” – to pomysły na dzień chłopaka w drodze. Piękne stylizowane opakowanie, różnorodna zawartość to cenny prezent. Wszyscy z pewnością go chętnie przyjmą i docenią.