BioEkol oprócz produkcji i dystrybucji wszelkiego rodzaju pieców, wkładów i obudów zajmuje się również wytwórstwem wszelkiego rodzaju akcesoriów dodatkowych przeznaczonych do biokominków, pieców na drewno oraz pieców na pellet. W naszej ofercie znajdują się nie tylko dodatkowe elementy wyposażenia kominka, ale również szereg części zamiennych oraz serwisowych.

Oferta akcesoriów do pieców na drewno zawiera w sobie wszelkiego rodzaju rury, redukcje, rozety i kolanka oraz elementy ozdobne takie jak zestawy pogrzebaczy, stylowe kosze i płyty na drewno lub inny materiał opałowy. Jeżeli chodzi natomiast o artykuły do pieców na pellet to są to wszelkiego rodzaju złączki pozwalająca na wykonanie instalacji, odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych i tak dalej.

Chcąc zachęcić Państwa jeszcze bardziej do skorzystania z naszej oferty produktowej, firma BioEkol regularnie organizuje akcje promocyjne, oferując specjalne zniżki, rabaty oraz upusty dla nowych jak i wiernych klientów.

Jeżeli chcą Państwo przekonać się jakie produkty są obecnie przecenione serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej BioEkol, na której znajdują się najaktualniejsze informacje na ten temat.

Ofertą promocyjną objęty może być tak naprawdę każdy z naszych produktów – niezależnie więc czy szukają Państwo biokominka, pieca na węgiel, pieca na drewno lub jakichś dodatkowych akcesoriów warto regularnie przeglądać znajdujące się na stronie promocje i oferty specjalne. Kto wie, może akurat Państwu się poszczęści i znajdą produkt dla siebie po obniżonej cenie?

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony firmy BioEkol w celu uzyskania większej ilości informacji.